Honours

1st XI

* 1981: Surrey County League Cup Winners
* 1983: Surrey County League Cup Runners-Up
* 1984: Surrey County League Champions
* 1986: Surrey County League Cup Runners-Up
* 1996: Eve Surrey Championship Division 3 Champions (Promoted)
* 1997: Fullers Old Boys Sunday League Champions
* 1998: Fullers Old Boys Sunday League Champions
* 1999: Eve Surrey Championship Division 2 Champions (Promoted)
* 1999: Fullers Old Boys Sunday League Runners-Up
* 2001: Fullers Old Boys Sunday League Runners-Up
* 2003: Fullers Old Boys Sunday League Runners-Up
* 2006: Shepherd Neame Surrey Championship Division 2 Champions (Promoted)
* 2007: Fullers Old Boys Sunday League Cup Winners
* 2008: Fullers Old Boys Sunday League Champions
* 2008: Fullers Old Boys Sunday League Cup Runners-Up
* 2011: Ryman Surrey Championship Division 3 Runners-Up (Promoted)
* 2011: Griffin Sunday League Runners-Up
* 2012: Surrey Trust League Zone 2 Runners-Up
 
2nd XI

* 1980: Surrey County League Champions
* 1984: Surrey County League Champions
* 1986: Surrey County League Champions
* 1998: Eve Surrey Championship Division 3 Runners-Up (Promoted)
* 2001: Eve Surrey Championship Division 2 Champions (Promoted)
* 2005: Castle Lager Surrey Championship Division 2 Runners-Up (Promoted)
* 2007: Shepherd Neame Surrey Championship Division 1 Champions (Promoted)
* 2011: Ryman Surrey Championship Division 2 Runners-Up (Promoted)

3rd XI

* 1991: Surrey County League Champions
* 1997: Eve Surrey Championship Division 3 Champions (Promoted)
* 2001: Eve Surrey Championship Division 2 Champions (Promoted)
* 2005: Castle Lager Surrey Championship Division 2 Runners-Up (Promoted)
* 2006: Shepherd Neame Surrey Championship Division 1 Champions (Promoted)
Colts
* 1996: U11s Division 1 League Champions
* 1996: U11s League Cup Winners
* 1997: U11s League Cup Runners-Up
* 1997: U12s League Champions (Zone B) & Play-Off Winners
* 1997: U13s Division 2 Runners-Up (Promoted)
* 1997: U15s League Champions
* 1998: U13s Division 1 League Champions
* 1999: U11s Division 2 Runners-Up (Promoted)
* 1999: U13s Division 1 Joint League Champions
* 1999: U14s Division 1 League Champions
* 2000: U10s Runners-Up (Zone A)
* 2000: U15s League Champions
* 2002: U13s Division 1 Runners-Up
* 2002: U14s Runners-Up (Zone A)
* 2003: U9s League Runners-Up
* 2003: U13s Division 1 League Champions
* 2003: U14s Division 1 Joint League Champions
* 2003: U15s Division 1 League Champions
* 2004: U14s League Champions (Zone B)
* 2004: U15s Division 1 Runners-Up
* 2005: U15s Division 1 Runners-Up
* 2006: U10s Runners-Up (Zone B)
* 2006: U11s Division 2 League Champions (Promoted)
* 2007: U11s League Cup Runners-Up
* 2009: U14s Runners-Up (Zone A)
* 2011: U8s League Champions (Zone B)
* 2011: U9s League Champions (Zone B)
* 2011: U10s Division 2 Runners-Up
* 2012: U8s Zone B & Play-Off League Champions
* 2012: U9s Zone B Champions
* 2012: U9s (Soft Ball) League Runners-Up
* 2012: U9s (Soft Ball) League Cup Winners
* 2012: U10s Division 1 League Champions
* 2012: U11s Division 1 Runners-Up